Sabah Güzel Uyanmanın Yolları

İlan Detayları

  • Liste: 12 Kasım 2017 15:48

Açıklama

Günde ortalama 8 saat uyumak her zaman sağlığımıza faydalı olduğu gibi cildimize de son derece faydalıdır. Sabah olduğu zaman şiş gözlerle uyanmak istemiyorsanız, zamanla oluşacak kırışıklıkların olmasını istemiyorsanız o zaman sizlerin de yapacağınız bu yazımızı okumak olur. Güzel bir tene sahip olmak istiyorsanız sizler de sabah uyandığınız zaman aynaya baktığınızda güzel görünerek kendinizi ilk önce siz daha sonra sizi gören kişinin beğenmesini istiyorsanız okumalısınız.

Gün içerisinde sağa sola koşturmaktan cildimizde bulunan gözenekler tıkanmaktadır. Toz, ter gibi etkenler gözeneklerin tıkanarak nefes almasına müsaade etmez. Bir de makyaj yapılması sonucunda gözenekler iyice tıkanacak ve iyice nefes almayacak hale gelecektir. Bu durumun olmaması için akşam cildimizi temizlememiz gerekmektedir. Uyumadan önce peeling yapmak ya da özel üretilen cilt temizleme mendilleri ile gözeneklerin açılmasını sağlamamız gerekmektedir. Cilt tipine uygun olarak nemlendirici kullanmayı da ihmal etmiyoruz.

Her zaman için güzel uyanmak istiyorsanız sırt üstü yatmalısınız. Yan yatmak veya yüzüstü yatmak hep cildinizde oluşacak baskılar nedeniyle uyandığınız zaman yüzünüzün şiş olmasına neden olur. Yastığınızın yüzünüzü ezmesini istemiyorsanız o zaman yünden yapılan bir yastık kullanmamanız gerekmektedir. Her zaman için pamuktan yapılan yastıkları kullanmanız önerilmektedir. Her sabah uyandığınız zaman yüzünüzde şişlikler oluyorsa o zaman bunun yok olması için yüzünüze buz uygulaması yaparak şişliklerin yok olmasını sağlayabilirsiniz.

Listing ID: 9035a084304c6a9b

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz